Hotel AMBASSADOR, Hlavná 101, Košice

Koncepcia architektonického návrhu hotela AMBASSADOR **** v Košiciach pozostávala z novej dispozície základných, centrálnych a periférnych štruktúr v objekte. Počnúc zmenou  polohy recepcie, cez zriadenie novej reštaurácie, ktorá v hoteli chýbala, dostavbou bočného krídla pre sociálne zariadenia s technickým príslušenstvom až po náročnú výstavbu nového päťpodlažného objektu s ubytovacou časťou, polyfunkčnou a konferenčnou sálou, kuchyňou s gastro zázemím a hotelovými servisnými priestormi, keďže objekt sa nachádza v stiesnených podmienkach chránenej pamiatkovej zóny.  

Celkový návrh architektúry a designu interiérov sa vyznačuje rafinovanou eleganciou, ktorú autor dosiahol použitím kvalitných materiálov a vysokou úrovňou ich remeselného spracovania do posledných detailov. 

Autor: Ing. Slavomír Dluhý
Účel: Hotel ****
Projekt Interiéru: ATELIÉR DLUHÝ, N.A.D.E.S.
Riešená pôdorysná plocha: 1300 m2
Štruktúra: Rekonštrukcia, dostavba, novostavba
  1 podzemné podlažie, relax
  1 podlažie, social areas
  2 podlažie, social areas
  3 podlažie, ubytovanie
  4 podlažie, ubytovanie
Projekt: Apríl, 2007 - Jún, 2008
Realization: Október, 2009
Spolupráca s výtvarníkmi – zakomponovanie výtvarných diel  do projektov interiéru - realizácie Fotograf: doc. Prekop Rudolf , FAMU Praha, CZ, Akademický maliar: Broniševský Vladimír, Košice SK, Akademický maliar: Mgr. Art. Megyesi Pavol, Košice SK  
   
   

2011 (c) atelierdluhy.sk - všetky práva vyhradené.
Obsah www srtánky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky.

webdesign © bart.sk